SK Kraslice : TJ Sokol Šindelová - 3:2 (2:1)

Tentokráte to napíšu jen krátce, protože jsem na utkání nebyl a informace vím jen z doslechu.

Přestože Kraslice na jaře zatím neztratily ani bod a naopak Šindelová ani jeden nezískala, hrál se překvapivě vyrovnaný fotbal. Je fakt, že Kraslicím z různých důvodů chybělo pět hráčů, ale na to se nedá vymlouvat. Hráči Kraslic se bohužel přizpůsobili hře soupeře, tudíž nakopávané míče a tvrdý důrazný boj o ně, a tak diváci, kterých přišlo opravdu hodně, toho moc pohledného neviděli. Kraslice jakoby si myslely, že jim spadne vítězství samo do klína, příliš nebojovaly a naopak tvrdá důrazná hra Šindelové dělala kraslické obraně problémy. Snad jen Kuba Šiman alias TsunaŠimi se tvrdostí vyrovnal hráčům soupeře. Poločas nakonec skončil 2:1 pro Kraslice. Kdo si myslel, že během druhého poločasu se něco změní, tak se mýlil, bylo to ještě horší. Ke konci se dokonce domácí strachovali o výsledek a dle přítomných si Šindelová nezasloužila prohrát. Nakonec zápas skončil 3:2 pro Kraslice, ale předvedený výkon byl jedním z nejhorších (ne-li nejhorší) za poslední dobu. Branky: Lomoz 2, Grunt

No nic, tým se musí pokusit zapomenout a v klidu se připravit na důležité dvě venkovní štace, a to na sobotu 3.5.2014, kdy hraje od 17:00 ve Starém Sedle a pak na čtvrtek 8.5.2014, kdy zajíždíme na půdu nejlepšího celku jara a vedoucího celku celé soutěže Chodova "B". Zápas začne již v 15:00.