V závěru zápasu jsme vybojovali vítězství!

SK Kraslice-fotbal : TJ Hranice – 4:3 (1:2).

Ve velmi důležitém souboji jsme na domácím hřišti přivítali celek TJ Hranice.

Úvod zápasu byl vyrovnaný, ovšem hosté z první vážné akce skórovali. Po rychlé akci prostřelil ze strany Svobodu Dorotovič – 0:1. Naštěstí o pár minut později nalezl dlouhým pasem Studeník Dočkala, který krásně zpracoval balon a prostřelil hostujícího brankáře. Po půl hodině hry přišla typická situace nedáš – dostaneš. Nejprve jsme Palocsánym nastřelili ze strany břevno, abychom vzápětí z rychlé akce středem hřiště obdrželi druhý gól – 1:2.

V poločasové přestávce byla trochu bouřka, protože jsme nehráli dobře. Patrně nás to nabudilo, jelikož hned ve 46 minutě vstřelil Palocsányi vyrovnávací branku, když dorazil střelu Dočkala – 2:2. O pár minut později nás mohl do vedení posunout Dočkal, ale penaltu nařízenou za faul na Müllera mu chytil hostující brankář. V 65 minutě jsme již přeci jen šli dovedení, když se sváteční střelec hlavou Palocsányi trefil krásně po rohu Procházky. Bohužel o několik minut později hosté vyrovnali. Zbytečně až moc jsme ustupovali a hostující Starsiak prostřelil Svobodu. Byl to již jeho druhý gól v zápase. Konec utkání byl vyrovnaný. Hosté mohli strhnout vítězství na svou stranu, když měli možnost kopat přímý volný kop z velmi zajímavé pozice těsně za hranicí velkého vápna. Naštěstí trefili střed brány, kde byl připraven Svoboda. V 89 minutě se zrodila vítězná akce zápasu. Perfektně jsme vyřešili rychlý brejk po útočné akci hostů. Dočkal vysunul Grunta, který zavezl míč do vápna, přešel přes obránce, zpětnou nahrávkou našel Berdycha na vápně, který nechytatelnou střelou nedal brankáři šanci. Tímto jsme vyhráli 4:3 a radost pak byla převeliká.

Konečně se nám povedl druhý poločas a především jsme ukázali velikou bojovnost, což se cení. V příštím utkání hrajeme na půdě Jáchymova, kde bychom taktéž potřebovali bodovat. Hraje se v neděli 7.5.2017 od 15:00.

Sestava: Svoboda – Lomoz, Studeník, Doboš, Šalda – Procházka ©, Berdych, Palocsányi – Dočkal, Nekoranec (53´Grunt), Müller (73´Pacek)

Již v sobotu hráli i naši žáci, kteří prohráli s lídrem soutěže vysoko 1:11. V neděli dopoledne pak hráli též naši nejmenší, kterým rodiče společně s „A“ týmem vytvořili bouřlivou atmosféru. Bohužel taktéž prohráli, tentokráte 0:2, ale výkon byl velmi dobrý, což je příslib do dalších bojů.