Trošku hokejový výsledek v Novém Sedle.

TJ Baník Union Nové Sedlo "B" : SK Kraslice-fotbal - 4:8 (0:5)

Od úvodních minut měly Kraslice převahu, ale nedařilo se jim vstřelit branku. Domácí dobře bránili a podnikali nebezpečné útoky. Až ve 20´ nahrál P.Müller ml. Salayovi a pro něj nebyl problém dopravit míč za čáru. Druhou branku vstřelil P.Müller st., který hlavou krásně trefil pod břevno po rohu Procházky(26´). Následně podržel Kraslice brankář Hofman, když chytil ojedinělou šanci domácích. Ve 36´po centru  Studeník zblízka rozvlnil síť potřetí. O chvíli později dostal Studeník opět pěknou nahrávku ze strany před branku a opět se nemýlil - 0:4. Ve 42´ se prosmýkl mezi obránci P.Müller ml., našel přihrávkou na vápně úplně volného Procházku, který obstřelil brankáře a zvýšil kraslický náskok.

Ve druhé půli Kraslice očividně polevily, domácí přitvrdili v osobních soubojích a dokázali skóre zkorigovat. Než se tak ale stalo, tak v 50´ se dostal k odraženému balonu za vápnem Procházka, obešel bránícího hráče a pěkným lobem na zadní tyč zvýšil na 6:0. Pak už přišly chvíle Sedelského útoku, který v rozmezí od 58´do 70´ dokázal vstřelit 3 branky. Nejprve z hraniční ofsajdové situace, poté pěknou střelou zpoza vápna a nakonec domácí hráč prošel Kraslickou obranou jak nůž máslem a snížil na 3:6. To Kraslice konečně znovu probudilo a opět začaly hrát svou hru. V 75´se po krásném centru P.Müllera mladšího trefil z první Salay a tím domácí definitivně zlomil. Do konce zápasu padla ještě na každé straně jedna branka. Nejprve kraslický Procházka dostal přihrávku na roh velkého vápna odkud krásně poslal míč obloučkem na zadní tyč a završil tak svůj hattrick. V úplném závěru se trefili znovu i domácí, když po faulu rychle vystřelili na bránu a jelikož krasličtí nedávali pozor, skončil míč v brance - 4:8.

Branky: Procházka 3, Slay 2, Studeník 2, P.Müller st.