Těžce odpracovaná výhra!

V dalším zápase jsme se utkali s týmem TJ Jáchymov, který dosud nebyl v základní hrací době poražen. Domácí SK Kraslice nastoupil oproti minulým zápasům v poněkud pozměněném rozestavění a tento tak trochu nevyzkoušený tah nakonec se štěstím vyšel. Objektivně je však nutno poznamenat, že vítězství se nerodilo vůbec lehce a hosté z Jáchymova často nepříjemně zatápěli domácí defenzívě, paradoxně zejména ve druhém poločase, kdy náš tým dokázal vstřelit dva góly a žádný neinkasovat. V prvním poločase se hrál oboustranně vyrovnaný zápas, aktivnější a lepší nástup domácích hosté postupem času začali vyrovnávat. Gólových příležitostí však bylo na obouch stranách spíše poskrovnu, tu největší měli hosté, kteří utěšenou střelou orazítkovali levou tyč Hofmanovy brány. Kolem 30 min. se pustil do odvážného průniku mezi dva křižující obránce kapitán Tomáš Procházka a odměnou jemu i celému týmu bylo nařízení pokutového kopu, který chladnokrevně proměnil Pepa Bolen. Když už se zdálo, že první poločas skončí těsným vedením domácích, přišla chybná rozehrávka ze zadní řady, tuto nabídku naši hosté neodmítli a přesně mířenou střelou srovnali na 1:1. Do druhého poločasu vlétli Jáchymovští přeci jenom o něco odhodlaněji s úmyslem rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Domácí defenzíva se snažila odolávat a často to bylo "hašení ohně" na poslední chvíli, nicméně fotbal se hraje na góly a Kraslice si tentokrát konečně mohly také vybrat svojí "špetku štěstí". Na 2:1 skóroval po dobře zahraném přímáku Jardy Grunta a následné dobré intuici plus dorážce Sláva Lomoz. Pět min. před koncem bylo pak definitivně rozhodnuto, protože se konečně trefil znovunalezený střelec Tomáš Salva. Vítězství je pro nás velice cenné, neboť sbírat jednotlivé "bodíčky" bude v letošním ročníku 1.B třídy pro náš tým daleko komplikovanější, než jsme si před zahájením soutěže naplánovali Emotikona smile

SK Kraslice - TJ Jáchymov 3:1 (1:1)
Sestava Kraslic : Hofmann P. - Rozsíval O., Bolen J., Fišer Z., Müller P. - Palocsanyi D., Lomoz V., Procházka T.(C) - Grunt J., Hudák R.,
Střídání: 45´T.Salva za R.Hudáka, 83´Müller M. za D.Palocsanyiho
Připraven:Tomáš Pristaš.

 

V neděli 13.9. nás čeká exkrajský Horní Slavkov, který rozhodně bude postupem času stále silnější..Výkop ve Slavkově je v 15,00 hod.
"ws"