Sokol Lipová – SKF Kraslice “A” 1 : 0 (0 : 0)

Hodnocení trenéra :
    Povzbuzeni předchozími 2 výhrami jsme odjížděli do Lipové uhrát nejméně bod. První poločas se nesl ve znamení mírné převahy domácího týmu, díky dobré práci defenzívy si však Lipová nevypracovala žádnou významnější šanci. Naopak ve 30. minutě utekl domácí obraně T. Salva, na nerovném
terénu bohužel přestřelil jak gólmana, tak i branku Lipové.

Druhý poločas začal smolně. Po chybě v naší šestnáctce se domácí gólem hlavou ujali vedení. Reagovali jsme zařazením většího počtu ofenzívních hráčů a díky tomu jsme získali optickou převahu. Hra na větší riziko však znamenala i několik nebezpečných brejků do naší početně zredukované obrany a tím pádem zvyšující se počet čancí domácích. Naštěstí nás podržel brankář Franta Kemr, který společně s Oldou Rozsívalem a Sl. Lomozem patřil k našim nejlepším hráčům. Také náš tým si vytvořil několik šancí, bohužel bez přesného zakončení. Doslova “megašance” přišla v 90 min. V době kdy jsme již hráli na maximální riziko se dostala naše hrající legenda Pepa Kričfaluši sám před branku Lipové a jak se svojí šancí naložil dodnes nikdo nechápe. Jeho 8 letý syn, který sází za přípravku Baníku Sokolov jeden gól za druhým si ještě hodinu po zápase mohl hlavu ukroutit z toho, jak mu jeho taťka v praxi názorně ukazuje, jak se stát kanonýrem. Doufáme, že Pepa během několika let nabere ještě pár zkušeností a pak takové šance bude s jistotou proměňovat.

Vzhledem k tomu, že domácí udělali o jednu chybu méně a na rozdíl od nás jednu ze svých šancí proměnili, je nejtěsnější výsledek 1:0 asi spravedlivý. Nám bohužel předčasně začíná boj o záchranu.