SKF Kraslice "A" - Rotas Rotava 4 : 3 (2 : 2)

Hodnocení trenéra :
    Shodou okolností vyšlo prestižní derby utkání proti našim přátelům a zároveň sousedům v tabulce na úplný závěr sezony. Jako téměř vždy to přineslo zajímavé a napínavé utkání do poslední minuty. Tím šťastnějším týmem se nakonec stalo naše mužstvo. Rotava měla lepší vstup do zápasu, kdy nás přehrávala jak fotbalově, tak i pohybem. Po zásluze se hosté ujali vedení po brankách Havla a R. Hessouna. Po dvaceti minutách zápasu to vypadalo na docela slušný výprask...... Naštěstí po standartní situaci pozdějšího hrdiny zápasu kapitána T. Procházky snižoval pěknou hlavičkou Luboš Doboš na 1 :2. Tato branka nás nakopla a zárověň poslala zpět do zápasu. Od této chvíle si náš tým vynutil převahu, která vyústila ve vyrovnávající gól H. Němce. 

    Náš zlepšený výkon pokračoval i po přestávce. Dobrý pohyb,nasazení a bojovnost vedli k otočení zápasu. Velký podíl na tom má T. Procházka, který korunuje svůj výkon 2 hezkými brankami a zároveň tak protrhává svojí podzimní střeleckou smůlu. Ani za nepříznivého stavu 2 : 4 se Rotas nevzdává a i po vyloučení P. Klepáčka nám zejména po standartních situacích zle zatápějí. V 82´minutě snižuje R. Kabelka po přímém kopu na 3 : 4 a to byla naštěstí poslední branka, kterou početná divácká kulisa viděla. Nám tak trochu pomohl i rozhodčí, který bez nastavení ukončuje zápas v 88 minutě. Vzhledem k celkovému obrazu zápasu bylo naše vítězství asi zasloužené, hosté však potvrdili, že mají ve svém týmu řadu dobrých fotbalistů a každé i nejtěsnější vítězství nad Rotavou bude pro náš poměrně mladý manšaft  vždy úspěchem.

    Na závěr sezóny jsme podali slušný  výkon, někteří hráči dohrávali se sebezapřením (např. Olda Rozsíval se zlomeným prstem na noze), za což je potřeba smeknout. Ty hlavní rozhodující boje nás však čekají na jaře. Pohled na nevídaně vyrovnanou tabulku, kdy týmy od 5. do 12. místa mají vždy jednobodový odstup, napovídá, že v podstatě 10 týmů ze 14 je ohroženo sestupem. Čeká nás tedy hodně zajímavé jaro a já hlavně věřím tomu, že tento
tým  doplněný navíc o uzdraveného Jakuba Kurtina zůstane přinejmenším pro jarní část sezóny pohromadě.

Sestava SKF :  Kemr, Reger, Müller, O. Rozsíval, Salay, J.Rozsíval, (70´Schwarz), Lomoz, Lavrenčík, Procházka, Doboš (63´Kurtin), Němec (75´Svoboda)
Trenéři : Schwarz W., Maleček J.
Sestava Rotas : Bažo, L.Vázler, Lupša, Bolen (P.Jandora), Klepáček, Hessoun, M.Jandora, Prokop, Kabelka, M.Vázler, Havel
Trenéři : Rohan P.,  Šejhl O.

Diskusní téma: SKF Kraslice "A" - Rotas Rotava 4 : 3 (2 : 2)

Dating and sex without obligation in your city

https://bit.ly/3pqNrie - Sex without obligation

https://bit.ly/3pn28mx - Meet, be inspired, communicate and continue flirting! Follow the link

[URL=https://hot-desire.com/T1kMpvjB][IMG]https://i114.fastpic.ru/thumb/2020/1204/15/ecc83d13bd50235df45042a2db5e5c15.jpeg[/IMG][/URL]

@=@=@=

Přidat nový příspěvek