SKF Kraslice "A" : FK Dolní Rychnov - 6 : 2 (2 : 1)

Hodnocení trenéra :
    V dalším domácím zápase jsme přivítali tým Dolního Rychnova, kterému se v poslední době výsledkově ne příliš daří. V prvním poločase se hrálo celkem vyrovnané utkání, větší počet nebezpečných situací si však vytvořil náš tým. Do vedení nás poslal Tomáš Salva střelou uvnitř pokutového území. Hosté však
zanedlouho odpověděli a po chybě v rozehrávce na naší polovině srovnali na 1 : 1. Naštěstí před poločasovou přestávkou přišla nejhezčí akce celého utkání, kdy po nevídaném ťukesu na 1 dotek přišla povedená "pecka" Jirky Rozsívala přímo do šibenice.

    Po změně stran nás do dvoubrankového vedení poslal Pepa Kričfaluši, který přeci jenom ukázal, že góly dávat nezapomněl. Soupeř stačil ještě snížit, ale poté se zdálo, že mu přeci jenom došly síly. Naši toho dokázali využít a  3 pěknými brankami rozhodli utkání. Zejména gól mladého Šimana
byl výstavní. Kuba z této branky měl takovou radost, že od sobotního večera do nedělního rána o ničem jiném nemluvil. Jeho otec Láďa Šiman nám pak prozradil, že i v neděli odpoledne se Kuba zavřel do svého pokoje a tam před zrcadlem neustále opakoval : " Jsem nejlepší bomber a navíc jsem hezčí než Justin Bieber ".
    Zajímavostí sobotního utkání byl debut 42 letého Pavla Horváta, který si poprvé zahrál 1.A třídu. Premiéru si také odbyl Jára Lavrenčík, který při neúčasti všech 3 gólmanů SKF Kraslice musel statečně odchytat tento zápas. Navíc se svými některými "veselými" zákroky stal miláčkem publika a společně s
Oldou Rozsívalem patřil k našim nejlepším hráčům. Pochvalu za výkon však tentokráte zasluhují všichni naši hráči.

Sestava SKF Kraslice :
Lavrenčík, Šiman, Kričfaluši, Rozsíval O., Balada, Müller, Rozsíval J., Lomoz (85´Horvát), Procházka, Salva (63´Salay), Němec (78´Kurtin)

Branky : Balada 2 x, Salva, Rozsíval J., Kričfaluši, Šiman
Trenéři : Schwarz W., Maleček J.
Vedoucí týmu : Pokorný M.

Diskuse:

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek