SK Kraslice-fotbal : TJ Jáchymov – 3:0 (1:0)

SK Kraslice-fotbal : TJ Jáchymov – 3:0 (1:0)      5.11.2017

Poslední domácí utkání podzimu jsme sehráli proti týmu, který byl před námi o 4 body.

Od začátku utkání jsme byli lepším týmem a hosty přehrávali. Avšak opět jsme se ne a ne prosadit. Velmi aktivní byl především T.Dočkal, ale jeho střely z poza vápna jen těsně minuly cíl. Až ve 26 minutě si na půlce narazil balon Procházka s Dočkalem, naši útočníci zmátli obránce, kteří se rozestoupili a náš kapitán měl (i k jeho překvapení) prostor běžet sám na brankáře. Střelou k tyči ho překonal a šli jsme do vedení – 1:0. Do konce poločasu měl ještě velkou šanci Palocsányi, avšak skóre se neměnilo.

Druhá půle byla přeci jen vyrovnanější, hosté se i párkrát dostali před Svobodu, avšak výrazněji ho neohrozili. Jistotu na naše kopačky vstřelil v šedesáté minutě po rychlé akci střelou okolo brankáře Dočkal – 2:0. Poté měli hosté jejich největší šanci, ale střelu z hranice šestnáctky výborně chytil Svoboda. Definitivu výsledku zařídil střelou do odkryté branky po přihrávce Dočkala Salay.

Sestava: Svoboda – Procházka L., Studeník, Doboš, Šalda – Seidl (46´Grunt), Procházka T. ©, Berdych (69´Salay), Palocsányi – Müller (79´Lomoz), Dočkal