SK Kraslice - fotbal : Olympie Březová "C" - 8:0 (5:0)

Co k tomu napsat? Snad jen, že Kraslice potvrdily roli favorita a po celý zápas byly jasně lepším týmem. Hned od začátku utkání domácí na svého soupeře vlétli a rychle vstřelili 2 branky. Nejprve se po přiťuknutí Müllera prosadil Doboš (1:0) a následně se po rohovém kopu Grunta do balonu levačkou opřel Müller - 2:0. Po 20ti minutách krásně vysunul Müller Grunta, který situaci 2 na 1 vzal na sebe a na bližší tyč zvýšil na 3:0. Po půlhodině šel z boku sám na brankáře hostí Procházka, ale místo zakončení našel zpětnou přihrávkou Müllera, pro kterého nebyl problém dopravit míč do odkryté branky - 4:0. Před koncem poločasu aktivní Müller vysunul u postranní čáry Grunta, který ale správně nehrál (byl v ofsajdu), hosté však přestali hrát a tak si Müller sám doběhl balon (předvedl nám tak tzv. narážečku já na mě), nacentroval před branku, kde zcela volný Sallay zavěsil - 5:0. Těsně před půlí mohl ještě zvýšit Procházka, ale po přiťuknutí Sallaye přestřelil.

Druhá půle byla již spíše dohrávání zápasu, hosté byli rezignovaní a v domácím týmu chtěl každý dát gól a příliš se hráči mazlili s balonem, takže to už nabyla taková podívaná jako v první půli. Nicméně i přesto pár pěkných akcí brankou skončilo a ještě několik zůstalo nevyužito. Na 6:0 zvýšil po samostatné akci Lomoz, který s přehledem zakončil únik sám na brankáře. Zhruba v 70té minutě získaly Kraslice výborným presingem míč, Müller si narazil se Sallayem, následně postrčil míč Procházkovi, který patou přiťukl opět Sallayovi a ten se tváří v tvář brankáři nemýlil - 7:0. Na konečných 8:0 upravil skóre po přiťuknutí Sallaye Procházka.

Branky: Müller 2, Sallay 2, Doboš, Grunt, Lomoz, Procházka

Sestava: Langer - Rozsíval (60" Račko), Bolen, Doboš - Schwarz, Müller, Lomoz, Svoboda - Sallay, Procházka, Grunt

V předzápase remizovali krasličtí žáci s Habartovem 6:6, když góly dávali Knop 2, Seidl, Procházka, Kabelka, Toth.

V příštím utkání se představí A tým v sobotu 1.11.2014 od 14:00 na hřišti rivala z Jindřichovic.