Povinné body z Březové!

FK Olympie Březová "C" : SK Kraslice-fotbal - 0:4 (0:2) 
 
Od prvních minut měly mírnou převahu Kraslice, nicméně domácí byli více než zdatným soupeřem. V 15´ vstřelily Kraslice první branku, když Salay za hranicí pokutového území přiťukl Studeníkovi, který prudkou střelou k tyči otevřel skóre. V následujících minutách měly Kraslice nějaké šance na zvýšení, ale opět doplatily na svoji neproduktivitu. Naopak to mohli být domácí, kteří mohli srovnat, ale brankář Hofman 2x výborně zasáhl. Uklidňující gól pro Kraslice trefil opět jejich kapitán Studeník, když ho domácí obrana neuhlídala a po přesném pasu od P.Müllera st. hlavou rozvlnil síť za domácím brankářem podruhé (34´). 
 
Druhá půle vypadala podobně jako ta první. Kraslice měly mírnou převahu, ale pořád musely být velmi na pozoru, protože domácí byli velmi nebezpeční a snažili se s výsledkem něco provést. Šanci na zvýšení stavu měl nejlepší střelec Kraslic Salay, ale svoji šanci neproměnil. Rozhodující moment zápasu přišel v 67´když byl Procházka sražen ve vápně a Salay nařízenou penaltu se štěstím proměnil. To domácí definitivně zlomilo. Navíc o pár minut později dostal domácí středopolař druhou žlutou kartu za nesportovní chování a musel jít do sprch. Poté už se zápas jen dohrával, domácí měli ještě jednu šanci, ale ani branka útěchy jim tentokrát nebyla souzena. To Kraslice pálili jednu šanci za druhou. Salay šel 2x sám na brankáře, Procházka střílel z nadějné pozice vedle, Müller st. přestřelil. Nakonec čtvrtou branku přidal opět Salay, když v 84´ proměnil svůj třetí samostatný nájezd na domácího brankáře. 
 
branky: Studeník 2, Salay 2
 
Díky remíze Chodova "B" v Rychnově máme velmi blízko k celkovému prvnímu místu v soutěži. Momentálně máme náskok 8 bodů a k jistotě nám stačí získat z posledních 3 zápasů 2 body. První šanci budeme mít v sobotu 30.5. od 17:00, kdy se na domácím hřišti utkáme v derby s Jindřichovicemi. Bude to velmi zajímavé utkání s nábojem, navíc Jindřichovice mají na jaře výbornou formu. Přijďte nás podpořit.
 
"tp"