Jak hráli kraslické naděje ?!

V sobotu 12.4. se představili starší žáci na vlastním hřišti v zápase proti Novému Sedlu. Zápas to byl velmi vyrovnaný, když Kraslice vyhrály první poločas zásluhou Vojty Košaře 1:0. Bohužel ve druhé půli vedení neudržely a o vítězi musely rozhodnout až penalty, které Kraslice vyhrály poměrem 5:4 a díky tomu získaly 2 body.

V neděli 13.4. se poprvé v jarní části sezony představila starší přípravka Kraslic. Na domácím hřišti odehrála 2 zápasy. Nejprve se Kraslice utkaly s Horním Slavkovem, což byl souboj prvního s druhým. Kraslice narazily na velmi dobře hrajícího soupeře a nakonec prohrály 2:5, když branky domácích dával nejlepší střelec soutěže Ondra Kričfaluši. Ve druhém zápase se kluci utkali s Lomnicí a tento zápas byl jednoznačný. Kluci rychle vedli o několik gólů a proto trenér Kričfaluši mohl do hry poslat i ty úplně nejmenší, což přihlížející diváky velmi potěšilo. Kraslice nakonec vyhrály 13:6, když góly dávali - Kričfaluši Ondra 6, Hrubý Lukáš 3, Šrámek Jiří 3 a Martínek Opatrný 1, pro kterého to byla vůbec první trefa v soutěžním utkání.

V následujícím kole se starší žáci představí v sobotu 19.4.2014 od 14:00 na hřišti Lomnice a starší přípravka má volno.